Hotelity jobs

Tréningy/Školenia

Plný úväzok
Vložené: 28.02.2014
Súkromná obchodná akadémia

Ponúkaný plat (brutto)

600 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

1.9. 2014

Miesto práce

okres Žilina, Žilinský kraj, Slovenská republika
Žilina

učiteľ odborných predmetov - manažment a marketing CR, sprievodcovské a animačné služby, hotelierstvo

  • Upresnenie miesta práce:
    Žilina
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Cestovný ruch, Turistický sprievodca/animátor
  • Termín nástupu:
    1.9. 2014
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Vyučovanie odborných predmetov.
  • Iné výhody:
    Vynikajúci kolektív a kultúrne pracovné prostredie, príležitosť pre rozvoj tvorivosti a kreativity, možnosť cestovať v rámci výmenných zahraničných pobytov, príspevok zamestnávateľa na ďalšie štúdium a kurzy.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Odbor:
    cestovný ruch
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Praktické skúsenosti v sprievodcovskej činnosti, prípadne z cestovnej kancelárie alebo manažmentu hotela sú výhodou.
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Výborné komunikačné schopnosti, vzťah k mládeži a učeniu.
  • Vodičský preukaz:
    Nie je požadovaný
  • Ostatné požiadavky:
    Životopis s motivačným listom a fotografiou prosím zasielajte na projekty@soaza.sk.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Jarná 13
    010 01, Žilina
    www.soaza.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Tkáčiková