Hotelity jobs
 

O nás

Pracovný portál hotelityjobs.sk je ďalším produktom spoločnosti HOTELITY s.r.o., ktorá sa ako  jediná na Slovensku špecializuje na personálne poradenstvo a executive search výhradne v sektore hotelierstva, gastronómie, obchodu a služieb. 

Na základe našej dlhoročnej skúsenosti sme sa rozhodli vytvoriť spoločnú platformu pre zamestnávateľov a uchádzačov o prácu, ktorá na Slovensku doteraz chýbala, a tým zefektívniť a skvalitniť personálne poradenstvo v tomto odbore.

Spoločnosť  HOTELITY s.r.o. sa zameriava na executive search na pozíciách stredného a vyššieho manažmentu, kde je potrebná zvýšená miera diskrétnosti a individuálneho prístupu pri oslovovaní kandidátov. 

Pracovný portál hotelityjobs.sk je určený pre pozície na všetkých úrovniach – od brigádnikov a absolventov škôl, obslužný personál až po top manažment.

Vďaka výhodným  a odstupňovaným cenám inzercie  je portál dostupný aj pre majiteľov menších prevádzok, ako aj pre väčšie hotely, spoločnosti, cestovné kancelárie či personálne agentúry.

Samotní kandidáti, ktorí hľadajú uplatnenie v tomto odvetví, nájdu na portáli hotelityjobs.sk bezplatne pracovné ponuky z hotelierstva, gastronómie, obchodu a služieb „pod jednou strechou“, zviditeľnia sa, a tak zvýšia svoje šance uplatniť sa na pracovnom trhu.

Portál aktívne spolupracuje s hotelovými školami a univerzitami.


NÁŠ TÍM

Členovia nášho tímu sú expertmi vo svojich oblastiach. Našou silnou stránkou sú skúsenosti z hotelierstva z “prvej ruky” a široká sieť kontaktov vybudovaná počas rokov pôsobenia v tejto oblasti na Slovensku aj v zahraničí.

MANAŽMENT

Mgr. Renáta Sedminová – Managing Partner

Vzdelanie: Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, SR

Odbory: Anglický jazyk prekladateľstvo a tlmočníctvo; Vzdelávanie dospelých so špecializáciou na personálny manažment

Sydney Business and Travel Academy, Austrália; Diplom v manažmente cestovného ruchu

Jazykové znalosti: anglický, nemecký jazyk

Odborné zameranie: Renáta začala kariéru v hotelierstve už počas vysokoškolského štúdia v USA a neskôr v Austrálii, kde pracovala na rôznych pozíciách pre hotelové siete ako Holiday Inn, Marriott či Sydney Convention and Exhibition Centre. Po návrate na Slovensko pokračovala v kariére ako Guest Relations Manager a Meetings & Events Manager v Radisson Blu Carlton Hoteli v Bratislave. Bola súčasťou pre-opening tímu a podieľala sa na otvorení oboch 5 * Kempinski hotelov na Slovensku, kde mala na starosti PR a marketing.

renata.sedminova@hotelity.sk


Ing. Zuzana Kvočeková – Managing Partner

Vzdelanie: Slovenská poľnohospodárska univerzita

Jazykové znalosti: ruský, anglický, nemecký jazyk

Odborné zameranie: Zuzana pracovala päť rokov ako manažérka kongresového centra Angroinštitútu, kde získala skúsenosti z hotelierstva a sedem rokov v nadnárodnej developerskej spoločnosti ako projekt manažér výstavby rekreačného komplexu. V roku 2009 založila so spoločníkom úspešnú personálnu a headhunterskú spoločnosť, zameranú na obsadzovanie vyšších manažérskych pozícií pre výrobu a automotive. Má skúsenosti s obsadzovaním náročných manažérskych pozícií, realizovala a viedla viacero projektov z oblasti executive search na slovenskom trhu, v rámci stredoeurópskeho regiónu a Ukrajiny.

zuzana.kvocekova@hotelity.sk

Renáta Máčaiová - Externý Career & Business Coach, Outplacement Consultant, Lecturer

Renáta svoje 13 ročné skúsenosti v oblasti HR poradenstva nadobudla pôsobením v nadnárodných poradenských spoločnostiach na pozíciách Headhunter, Manažér pre divíziu Permanent Placement, Riaditeľ pobočky pre Slovensko.

Má bohaté skúsenosti s nastavovaním recruitment stratégií, interim recruitment manažmentom a budovaním a rozvojom recruitment tímov. Má výborný prehľad o aktuálnom trhu práce a potrebách zamestnávateľov a zamestnancov.

Pôsobí ako certifikovaný Kariérny a Biznis kouč a Outplacement konzultant, ako lektor firemných tréningov sa venuje téme medzigeneračných rozdielov na pracovisku.

Je členkou Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry, Slovenskej asociácie koučov a Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.

renata.macaiova@hotelity.sk