Hotelity jobs

Manažér/ka prevádzky gastronomického zariadenia so zameraním na zdravý životný štýl

Plný úväzok
Vložené: 23.12.2020
RAJ zdravia

RAJ zdravia

Ponúkaný plat (brutto)

1 100 - 1 300 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

Do vegetariánskej reštaurácie a denného baru s ponukou nealko nápojov, ovocných štiav a koktejlov v pripravovanom centre zdravia hľadáme kreatívneho barmana - čašníka s manažérskymi skúsenosťami a nadšením pre zdravé stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - kompletná starostlivosť o prevádzku gastro zariadenia zameraného na zdravé pokrmy, osviežujúce nápoje a pochutiny umiestnené v novootvorenom centre pre prevenciu a udržiavanie dobrého zdravia
    - príprava prevádzky na otvorenie
    - spolupráca pri tvorbe finančného plánu prevádzky
    - príprava mesačných uzávierok, mesačné inventúry
    - každodenná starostlivosť o bezproblémový chod prevádzky
    - aktívna obsluha klientov
    - vypracovanie a obnovovanie ponuky nápojov, spolupráca pri tvorbe jedálny lístkov
    - aktívna účasť na vytvorení imidžu prevádzky
    - spolupráca pri tvorbe pracovných štandardov a dohľad nad ich dodržiavaním

  • Iné výhody:
    - jedinečné pracovné prostredie zamerané na zdravý životný štýl
    - možnosť podieľať sa na vytvorení systému v novo otvorenom zariadení
    - možnosť odborného a jazykového vzdelávania
    - možnosť využívať služby centra (SPA, masáže)
    - zaujímavé finančné ohodnotenie
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    Hotelová akadémia, gastronómia
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    minimálne dvojročná skúsenosť s prácou v obsluhe je podmienkou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - ukončená hotelová akadémia, alebo preukázateľná prax v odbore
    - skúsenosti s vedením prevádzky, minimálne ako vedúci(a) smeny
    - pozitívny a asertívny prístup
    - vyspelá komunikačná schopnosť v slovenskom a anglickom jazyku
    - vzťah k vegetariánskej kuchyni
    - záujem o jógu (nie je podmienkou)
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    RAJ zdravia
    Limbová 1
    83101, Bratislava
  • Kontakt:
    Kristína Kuráňová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku