Hotelity jobs

Hlavný čašník

Plný úväzok
Vložené: 12.10.2020
RAJ zdravia

RAJ zdravia

Ponúkaný plat (brutto)

1 100 - 1 300 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

Pre vegetariánsku reštauráciu v pripravovanom centre zdravia na bratislavských Kramároch hľadáme skúseného čašníka.

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - riadi, organizuje, kontroluje a zodpovedá za činnosť strediska Reštaurácia a bar (prevádzka bez mäsa a alkoholu)
    - zodpovedá za objednávanie tovaru zostavuje nápojové lístky
    - podieľa sa na cenotvorbe pri všetkých tovaroch a službách strediska
    - vypracováva cenové ponuky na akcie spoločného stravovania
    - zodpovedá za priebeh akcií spoločného stravovania
    - zodpovedá za dodržiavanie správnych mier nápojov
    - obsluhuje klientov reštaurácie, dodržiava techniku a zásady obsluhy platné pre verejné stravovanie
    - zodpovedá za správne zúčtovanie s klientom v zmysle zákona o ERP vykonáva denné uzávierky a odvádza hotovostnú tržbu
    - mesačne robí fyzickú inventúru, zodpovedá za správnosť vyčíslenia stavu zásob a za vzniknuté rozdiely oproti účtovnej evidencii
    - sleduje nové trendy v gastronómii a doplňuje si svoje odborné znalosti, zúčastňuje sa školení, seminárov a iných foriem vzdelávania
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Odbor:
    gastronómia, hoteliérstvo
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    minimálne dvojročná skúsenosť s obsluhou v hoteli tr. 3* / 4* je podmienkou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - znalosť techniky obsluhy
    - skúsenosti s vedením malého tímu zamestnancov sú podmienkou
    - výborné organizačné a komunikačné zručnosti
    - znalosť práce s elektronickou registračnou pokladňou
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    RAJ zdravia
    Limbová 1
    83101, Bratislava
  • Kontakt:
    Kristína Kuráňová