Hotelity jobs

Director of Development

Plný úväzok
Vložené: 15.04.2024
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

3,500 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

1.7. 2024

Miesto práce

Slovenská republika

pre hotelový cluster

    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
  • Termín nástupu:
    1.7. 2024
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Podriadený/-á cluster generálnemu riaditeľovi
    • Vedenie odchodného, PR a marketingového a revenue oddelenia troch hotelov
    • Rozvíjanie a udržiavanie kontaktov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi, plánovačmi stretnutí a kongresov, cestovnými kanceláriami, touroperátormi, leteckými spoločnosťami, firemnými klientmi, vládnymi organizáciami
    • Motivácia a hodnotenie zamestnancov, vedenie tímu cca 10-15 osôb
    • Príprava obchodnej marketingovej stratégie, prognóz a rozpočtu v spolupráci s obchodným riaditeľom a revenue manažérom
    • Príprava a analýza štatistík a reportov
    • Cenotvorba, rozvoj a plánovanie špeciálnych predajných akcií
    • Aktivity vedúce k zvyšovaniu predaja
    • Pravidelné sledovanie trhu, potenciálnych zákazníkov, vývojových trendov a obchodných príležitostí
    • Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov (v oblasti ubytovacích, športových, wellness a konferenčných služieb) v spolupráci s obchodným oddelením
    • Koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami

  • Iné výhody:
    • Plat: od 3,500 EUR brutto/dohodou-podľa skúseností a odborných znalostí + ročný bonus na základe splnených cieľov
    • Zázemie medzinárodnej hotelovej siete so širokou paletou zamestnaneckých benefitov vrátane možnosti cestovania v rámci hotelovej siete
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor:
    hotelierstvo, cestovný ruch, ekonómia
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Podmienkou je prax v cestovnom ruchu minimálne 3 roky, preferovane na pozícii obchodný manažér/riaditeľ hotela ideálne v hoteli medzinárodnej siete alebo v rezorte
    • Skúsenosti s riadením tímu nad 10 osôb
    • Existujúce silné vzťahy v rámci cestovného ruchu
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Vysoká orientácia na zákazníka a výsledky
    • Strategické a proaktívne myslenie
    • Inovatívnosť a koncepčné myslenie
    • Znalosť obchodných a revenue stratégií, PR a marketingu
    • Schopnosť viesť a motivovať tím
    • Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
    • Vynikajúce obchodné, vyjednávacie, organizačné a komunikačné schopnosti
    • Schopnosť spájať, ovplyvňovať a riadiť akčné plány na seniorskej úrovni s klientmi a internými zainteresovanými stranami.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminova