Hotelity jobs

Senior čašník/servírka

Plný úväzok
Vložené: 02.12.2022
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1700, príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné zmeny zaplatené v zmysle zákonníka práce Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Bratislava

do atraktívneho prostredia 4* hotela

  • Upresnenie miesta práce:
    Bratislava
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - manažér
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    *obsluha a komunikácia s hosťami na profesionálnej úrovni v štvorhviezdičkovom hoteli,
    * riešenie prípadných sťažností k spokojnosti hostí,
    * práca s pokladničným systémom a terminálom,
    * podávanie informácií o ponúkaných jedlách, ovládanie technologických postupov pripravovaných jedál a napojov,
    * kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru,
    * zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu
    * riadenie čašníkov na zmene.
  • Iné výhody:
    * práca v atraktívnom prostredí medzinárodného sieťového hotela
    * možnosť cestovať a využívať benefity siete
    * bezplatná zamestnanecká strava
    * Multisport karta
    * školenia

Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    kuchár-čašník
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Pokladňa
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    * práca v prostredí sieťového medzinárodného hotela výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    * profesionálny a proklientský prístup
    * príjemné a zdvorilé vystupovanie
    * samostatnosť pri riešení úloh
    * zodpovednosť a lojalita
    * schopnosť viesť menší tím
  • Ostatné požiadavky:
    * zdravotný preukaz
    * čistý register trestov
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renata Sedminova