Hotelity jobs

Hotel GM

Plný úväzok
Vložené: 29.03.2022
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

50-60.000 Eur/ročná mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

29.3. 2022

Miesto práce

Slovenská republika

pre luxusný hotel

    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
  • Termín nástupu:
    29.3. 2022
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Plánovanie stratégie hotela v spolupráci s majiteľmi.
    • Zodpovednosť za plnenie cieľov hotela a reporting majiteľom.
    • Príprava ročných finančných plánov, rozpočtové a mesačné prognostické procesy, hodnotenie finančných výsledkov.
    • Vynikajúca úroveň obchodného povedomia o hotelierstve, vybudovanie a udržiavanie vzťahov s internými a externými hosťami.
    • Riadenie a motivovanie tímu 30+ zamestnancov.

    * Podrobnejší popis práce a hotela bude zaslaný vybraným kandidátom

  • Iné výhody:
    Ubytovanie v apartmáne
    Služobné auto
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor:
    manažment, hotelierstvo, ekonomika, cestovný ruch
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Slovenský - expert/tlmočenie
    • Český - expert/tlmočenie
    • Anglický - pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Minimálne 2 roky praxe na rovnakej alebo podobnej pozícii (riaditeľ hotela, hotel manager, operations manager...) v 4- alebo 5-hviezdičkovom hoteli, ideálne v rezorte
    • Znalosť luxusného hotelového segmentu
    • Znalosť relevantných právnych predpisov
    • Komunikácia v slovenčine alebo češtine a angličtine (ideálne aj maďarčine)
    • Skúsenosť s vedením a motivovaním kolektívu (nad 30 osôb)
    • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
    • Skúsenosti z predaja, sieť kontaktov z MICE segmentu
    • Vynikajúci prehľad v oblasti riadenia príjmov, skúsenosti s rozpočtom, P&L a prognózovaním vývoja

  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminova