Hotelity jobs

Riaditeľ 4* hotela

Plný úväzok
Vložené: 01.04.2019
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

2100-2500 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Prešovský kraj, Slovenská republika
-upresnené na osobnom pohovore

novozrekonštruovaný 4* hotel na východnom Slovensku

    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Riadenie hotela, zabezpečovanie rozsahu a kvality služieb zodpovedajúcich jeho triede podľa platných štandardov pre hotely.
    • Kontrola práce všetkých úsekov a stredísk.
    • Nastavenie a kontrola štandardov kvality služieb a ceny.
    • Zodpovednosť za včasnú prípravu a plnenie obchodného plánu, investičného a finančného plánu hotela vrátane rozpočtu nákladov a plánu zisku.
    • Pravidelný reporting majiteľom.
    • Zodpovednosť za pripravenosť hotela na poskytovanie služieb.
    • Zodpovednosť za vybavenosť hotela pracovnými silami v potrebnom počte a s
    požadovanou kvalifikáciou.
    • Dohľad nad prevádzkou hotela, kontrola denných hlásení a mesačných výkazov hospodárenia.
    • Zastupovanie hotela navonok a hotelom reprezentovanú spoločnosť.
    • Dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality výrobkov a služieb.
    • Vyhodnocovanie a prešetrovanie vybavovania sťažností a pokyny na nápravné opatrenia.
    • Rozvoj činnosti, ktoré podporujú a aktivizujú pracovníkov hotela s cieľom zabezpečiť ich motiváciu pre kvalitu služieb, účasť na školeniach a ďalší rozvoj kvalifikácie.
    • Spravovanie miezd a odmien a dbanie na dodržiavanie pracovných predpisov.
    • Vedenie tímu 25 zamestnancov, účasť na výbere a schvaľovanie prijímania nových pracovníkov, rozhodovanie o rozviazaní pracovného pomeru.
    • Schvaľovanie cien, zmeny cien a cenové zľavy v súlade s obchodnou politikou hotela.
    • Trvale zvyšovanie svojej kvalifikácie, zúčastňovanie sa odborných školení.
    • Zúčastňovanie sa výstav, stretnutí, workshopov.
    • Obchodné aktivity, nové nápady, spolupráca na vytváraní obchodných
    stratégií a ich uvedenie do praxe
  • Iné výhody:
    • Služobný automobil, počítač, mobil
    • Ubytovanie podľa potreby dohodou
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor:
    ekonómia, hotelierstvo, cestovný ruch
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Slovenský - materinský
    • Anglický - pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Požadovaná prax v hotelierstve minimálne 6 rokov (aspoň 3 roky na riaditeľskej pozícii/zástupca riaditeľa v 4* alebo 5* hoteli ideálne mestskéhy typu)
    • Skúsenosti s vedením kolektívu nutné
    • Skúsenosti z hotela medzinárodnej siete a zo zahraničia výhodou
    • Znalosť hotelového systému HOREC a reštauračného systému Blue gastro výhodou
    • Aktívna znalosť anglického jazyka minimálne úroveň B2

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Riadiace zručnosti
    • Nadšenie pre projekt
    • Flexibilita
    • Zodpovedný a kreatívny prístup
    • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
    • Schopnosť racionálne sa rozhodovať a využiť existujúci potenciál
    • Upravený zovňajšok a príjemné vystupovanie
    • Dobré ekonomické povedomie
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová