Night Auditor - 26.10.17. NÁBOR NA ZAOCEÁNSKE LODE - MEIN SCHIFF

Plný úväzok
Vložené: 16.10.2017
backup jobs agency, s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

2300 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Zahraničie - ostatné
Stredozemné more, Anglicko, Nórsko, Baltické more, Severná Amerika, Západná Európa, Kanárske ostrovy, Ázia, Stredná Amerika, Karibik, Orient

Práca v modernom hotelovom prostredí na 4* zaoceánskych výletných lodiach s kapacitou 1900 - 2500 pasažierov. Tieto plávajúce hotely ponúkajú veľké množstvo barov, reštaurácii, zábavy a plavby po celom svete.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Recepcia a Housekeeping
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Lodná spoločnosť bola založená v roku 1999 a dnes je jednou z popredných lodných spoločností, ktorá menežuje viac ako 25 riečnych a 13 zaoceánskych lodí. Ak máte chuť pracovať vo vysokom nasadení v exkluzívnom prostredí, budete už plniť prvé a najdôležitejšie zo všetkých ich podmienok.
  • Iné výhody:
    - 4 - 6 mesačné pracovné turnusy
    - nie je potrebné vopred absolvovať námorné kurzy (STCW)
    - absolvovanie STCW kurzu až na lodi
    - nalodenie (letenka) organizované spoločnosťou
    - nízke náklady na vycestovanie
    - ubytovanie a strava zdarma
    - možnosť doučovania nemeckého jazyka priamo na lodi
    - uniforma kompletne zaobstaraná
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Nemecký - pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - dobrá komunikatívna znalosť anglického aj nemeckého jazyka
    - prax na danú pozíciu v hotelierstve/gastronómii
    - flexibilita
    - odolnosť voči stresu
    - chuť pracovať na výletnej lod
  • Ostatné požiadavky:
    Osobný pohovor sa koná priamo so zástupcom lodnej spoločnosti - 26.10.2017 v Bratislava.

    Uchádzačov poprosíme zaslať:
    - aktualizovaný životopis
    - fotografiu s príjemným výrazom
    - referencie (podľa možnosti)
    na náš email: info@backup-jobs.com

    Viac o pohovore a lodnej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke: http://www.backup-jobs.com/pre-kandidatov/aktualne-ponuky/141-261017-nabor-na-zaoceanske-lode-mein-schiff
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Gustava Švéniho 2794/8b
    97101, Prievidza
    www.backup-jobs.com
  • Kontakt:
    Katarína Hofferová