Hotelity jobs

Prevádzkar (pre gastro prevádzky v Kúpeľoch Číž)

Plný úväzok
Vložené: 28.06.2017
Ashton and partners. s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

okres Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj, Slovenská republika
Číž

pre Kúpele Číž

  • Upresnenie miesta práce:
    Číž
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - manažér
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Podriadený riaditeľovi stravovacieho úseku
    Riadenie bezproblémového chodu prevádzok -Ala carte reštaurácia a kontrola bufetov vo Vodnom svete počas letnej sezóny.
    Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov.
    Kontrola a koordinácia práce brigádnikov
    Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
    Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok.
    Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy.
    Zodpovednosť za vzniknuté manká a škody, hľadenie príčin vzniku a následné zosobňovanie.
    Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
    Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov.
    Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
    Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.
    Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky.
  • Iné výhody:
    Plat : fix 600 EUR brutto plus pohyblivá zložka do 400 EUR brutto
    možnosť stravy a ubytovania
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    prevádzka hotelov a spoločného stravovania
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Maďarský - mierne pokročilý
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    analyzovanie a riešenie problémov
    finančná a ekonomická gramotnosť
    informačná gramotnosť
    matematická gramotnosť
    rozhodovanie
    samostatnosť
    digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
    kultivovaný slovný prejav,
    schopnosť vyjadrovania sa
    motivovanie ľudí
    organizovanie a plánovanie práce
    tímová práca
    tvorivosť (kreativita)
    komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Seberíniho 9
    821 05, Bratislava
    www.ashton.sk
  • Kontakt:
    kallova@kupeleciz.sk, matisko@kupeleciz.sk prípadne Jasmína Stauder, Tel: 00421918900494