Hotelity jobs

Čašník/Čašníčka

Plný úväzok
Vložené: 18.10.2018
Zámocký hotel Galicia Nueva

Ponúkaný plat (brutto)

600 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Lučenec, Banskobystrický kraj, Slovenská republika
Zámocký hotel galicia Nueva v Haliči

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • príprava a servis nápojov a prezentácia jedál zákazníkom zodpovedajúca štandardom hotela,
    • profesionálne služby hosťom hotela - prijímanie objednávok, obsluha, starostlivosť o hostí, účtovanie,
    • dodržiavanie zásad bezpečnosti a hygieny pri manipulácii s potravinami a nápojmi v súlade so štandardom pre 4* zámocký hotel,
    • udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke.
  • Iné výhody:
    • príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce a odmeny
    • dynamická práca v príjemnom prostredí unikátneho projektu Zámockého hotela**** Galicia Nueva v aktívnom kolektíve,
    • možnosť zamestnaneckého prechodného ubytovania v rámci obce Halič,
    • zamestnanecká strava priamo v priestoroch zámku,
    • systém ďalšieho vzdelávania a zvyšovania Vašich schopností a zručností,
    • nefinančné benefity formou zliav na využívanie služieb hotela.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Slovenský - pokročilý
    • Anglický - mierne pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadované Počítačové znalosti:
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    1 rok na pozícii čašník/čašníčka
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • maďarský jazyk vítaný,
    • orientácia na zákazníka,
    • komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
    • aktívny prístup k práci,
    • tímový hráč
  • Vodičský preukaz:
    Nie je požadovaný
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Zámocká 7
    985 11, Halič
  • Kontakt:
    Bc. Anna Duchoňová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku