Hotelity jobs

Cocktailový barman do Old Fashioned Baru

Plný úväzok, Na dohodu, Živnosť
Vložené: 06.05.2022
URBAN HOUSE

URBAN HOUSE

Ponúkaný plat (brutto)

1600 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Laurinska 14

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Obchod a služby, n/a
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - Spolupráca na vývoji nového menu,
    - výroba vlastných produktov z prémiových surovín,
    - komunikácia s hosťami a vytváranie príjemných zážitkov a atmosféry,
    - prípravné práce na bare a starostlivosť o jeho plynulý chod,
    - udržiavanie poriadku a čistoty pracovného prostredia,
    - vykonávanie inventúry s mesačnou pravidelnosťou.
  • Iné výhody:
    - Barmanské a baristické školenia a tréningy,
    - pracovné výlety do zahraničia pre získanie nových znalostí,
    - stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti s - možnosťou kariérneho rastu.
    - naše Know- How,
    - Multisport karta,
    - zamestnanecké zľavy vo všetkých našich prevádzkach.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Do nášho nového Tímu Old Fashioned Baru, hľadáme príjemne vystupujúceho človeka so skúsenosťami na dlhodobú spoluprácu.

    Ak máte chuť na sebe pracovať, neustále sa vzdelávať, tvoriť trendy, byť súčasťou špičky barovej scény a vytvárať nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí dajte nám o sebe vedieť.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    URBAN HOUSE
    81101, Bratislava
  • Kontakt:
    HR oddelenie