Hotelity jobs

Kuchár

Plný úväzok
Vložené: 14.05.2019
MEDUSA GROUP

Ponúkaný plat (brutto)

520 - 1200 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Hľadáme kreatívneho, ambiciózneho, sebavedomého kuchára, ktorý je nápaditý, inovatívny, vymýšľa stále nové tipy a triky, dokáže k nám doniesť niečo iné, nové, nejaký ten kúsok seba :)

    Tomuto šikovnému človeku vieme poskytnúť možnosť vybrať si:šikovnému človeku vieme poskytnúť možnosť vybrať si:
    - obľúbenú lokalitu - Staré mesto, Ružinov, Petržalka, Aupark, Eurovea, Bory
    - obľúbený koncept kuchyne - slovenská, mediteránska, talianska, argentínska, japonská, zdravá moderná kuchyňa

    Poprípade ak máš kamaráta/kolegu, ktorý je taktiež šikovný, pokojne ho odporuč.

    Čo od teba budeme očakávať :
    - pripravenie jedlá podľa noriem našej ponuky (je vítane aj to, ak by si chcel prísť s niečím novým)
    - budeš dbať na kvalitu, aby bolo práve tvoje jedlo to najlepšie, čo môže zákazník dostať
    - udržíš si poriadok, čistotu, hygienu
    - tvojou zodpovednosťou bude aj dohľad na skladové zásoby, suroviny
    - to posledné čo vyžadujeme je, aby si sa len zosúladil s nami, cítil sa dobre a dodržiaval naše štandardy a pravidlá
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    Menej ako 1 rok
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Einsteinova 23
    851 01, Bratislava
    www.medusagroup.sk
  • Kontakt:
    Simona Drinková

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku