Hotelity jobs

Čašníčka

Plný úväzok
Vložené: 04.07.2017
J-K s.r.o

J-K s.r.o

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Prešernova 4, 811 02 Bratislava

Hľadáme pracovitú čašníčku s prístupom "hosť na prvom mieste", ktorá vie dobre spolupracovať s celým kolektívom.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Náplňou práce je najmä obsluha a starostlivosť o hostí. Roznášanie jedál a nápojov, práca za barom a starostlivosť o čistotu.
  • Iné výhody:
    Stabilné zamestnanie v populárnej reštaurácii.
    Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu.
    Dobrý koletkív, príjemné prostredie.
    Zamestnanecká zľava.
    Mimopracovné aktivity.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    Menej ako 1 rok
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Milá osoba s príjemným vystupovaním, ochotná pomôcť hosťom aj svojim kolegom.
    Pracovitá, dochvíľna, úprimná, so zodpovedným prístupom k práci.
    Ochota učiť sa a pracovať podľa stanovených pravidiel.
    Tímový hráč.
  • Ostatné požiadavky:
    V prípade záujmu nám zašlite Váš žívotopis.
    Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať aby sme sa dohodli na termíne pracovného pohovoru.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    J-K s.r.o
    Vajanského nábrežie, 10
    81102, Bratislava
    www.beabout.sk
  • Kontakt:
    Paulína Borovská