Hotelity jobs

Šéfkuchár

Plný úväzok
Vložené: 09.09.2020
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

od 2000 dohodou podľa doterajších skúseností + mzdové príplatky + pohyblivé zložky mzdy, ročný bonus Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

pre reštauráciu v centre Bratislavy

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Hľadáme kreatívneho šéfkuchára, ktorý má :
    - minimálne 5-ročné skúsenosti na porovnateľnej pozícii, ideálne i v zahraničí
    -má skúsenosti s riadením a vedením ľudí, chuť a trpezlivosť
    Náplň práce:
    • podieľa sa na nákupe kvalitných surovín, objednávaní tovarov, sledovaní cien a nákupe sezónnych potravín s ohľadom na ekonomický efekt
    • tvorí denné špeciály , kooperuje na zostavovaní nového ala carte lístka
    • ovláda a dodržuje receptúry a technologické postupy prípravy jedál
    • organizuje a riadi všetky činnosti v kuchyni: výrobu, výdaj jedál, stewarding, prácu všetkých podriadených
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Kreativita
    • Organizačné schopnosti.
    • Odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať pod tlakom, time manažment
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvočeková