Hotelity jobs

Riaditeľ/-ka hotela

Plný úväzok
Vložené: 01.04.2019
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

od 2000-4000 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Juhomoravský kraj, Česká republika, Zahraničie - Európa
Mikulov

4* štýlový hotel na Morave

  • Upresnenie miesta práce:
    Mikulov
    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Skúsený expert bude riadiť celú prevádzku hotela (128 lôžok/58 izieb), s 2 reštauráciami, wellness, priľahlým apartmánovým ubytovaním a spolupracovať na pripravovaných hotelových projektoch.

    • Riadenie hotela, zabezpečovanie rozsahu a kvality služieb zodpovedajúcich jeho triede podľa platných štandardov pre hotely
    • Aktívne zapájanie sa a zabezpečenie hladkého chodu prevádzky celého hotela
    • Vedenie a manažovanie vedúcich oddelení a ich tímov (front office, housekeeping, obchod a marketing, F&B oddelenie, údržba, wellness )
    • Vedenie obchodného tímu a príprava obchodnej a cenovej stratégie hotela
    • Schvaľovanie cien, zmeny cien a cenové zľavy v súlade s obchodnou politikou hotela
    • Príprava marketingovej stratégie a kooperácia s marketingovým manažérom
    • Kontrola pridelených úloh a dosahovanie stanovených cieľov
    • Kontrola kvality a neustále skvalitňovanie služieb jednotlivých oddelení ( F&B, Houskeeping, front office, wellness )
    • Školenia zamestnancov, osobné pohovory, motivácia tímu
    • Uzatváranie odberateľských a dodávateľských zmlúv
    • Vytýčenie cieľov a budgetov pre celú prevádzku hotela ako aj pre jednotlivé oddelenia
    • Príprava mesačných reportov a forecastov pre majiteľa hotela
    • Zastupovanie hotela navonok a hotelom reprezentovanú spoločnosť
    • Dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality výrobkov a služieb
    • Vyhodnocovanie a prešetrovanie vybavovania sťažností a pokyny na nápravné opatrenia.
    • Spolupráca na pripravovaných nových projektoch rozvoja hotela a priľahlého areálu

  • Iné výhody:
    • Plat: spodná hranica je od 50 000,- CZK / mesiac. Platové ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta a jeho súčasťou je aj bonusová zložka zo zisku
    • Práca v mladom a dynamickom kolektíve
    • Notebook, telefón, služobné auto na pracovné účely
    • Možnosť ubytovania resp. príspevok na ubytovanie
    • Možnosť rozvoja a spolupráce na nových zaujímavých projektoch
    • Priestor na realizáciu a kreatívne riešenia

Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Požadovaná prax v hotelierstve minimálne 6 rokov (aspoň 3 roky na riaditeľskej pozícii/zástupca riaditeľa v 4* hoteli).
    • Dobré personálne zručnosti a skúsenosti s vedením tímu
    • Vysokoškolské vzdelanie resp. vzdelanie z oblasti hotelierstva
    • Silná orientácia na dosahovanie výsledkov
    • Proklientský prístup, silná orientácia na hosťa a jeho maximálnu spokojnosť
    • Ekonomické, rozpočtové a legislatívne vedomosti z oblasti hotelierstva
    • Všeobecná znalosť PMS systémov, channel manager, fungovania redakčného systému, CRM a online marketingových nástrojov

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Riadiace zručnosti
    • Nadšenie pre projekt
    • Flexibilita
    • Zodpovedný a kreatívny prístup
    • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
    • Schopnosť racionálne sa rozhodovať a využiť existujúci potenciál
    • Upravený zovňajšok a príjemné vystupovanie
    • Dobré ekonomické povedomie
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová