Hotelity jobs

Hotelový manažér

Plný úväzok
Vložené: 26.07.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

2300 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Česká republika, Zahraničie - Európa
horský rezort na Dolní Morave

pre 4* hotel

    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Hotelový manažér by mal mať vynikajúcu úroveň obchodného povedomia o hotelierstve, v ktorom si musí vybudovať a udržiavať vzťahy s internými a externými hosťami
    • Zodpovedá za plnenie krátkodobých / strednedobých / dlhodobých cieľov a reportuje CEO rezortu.
    • Hotelový manažér je tiež povinný pomáhať pri príprave ročných finančných plánov, ovládať rozpočtové a mesačné prognostické procesy, hodnotiť finančné výsledky a aj mať veľmi dobrú znalosť v oblasti F&B.

    Ďalšie povinnosti a zodpovednosti:

    • Plná zodpovednosť za všetky pracoviská hotela a koordináciu vzťahu medzi nimi.
    • Spolupráca s vedúcimi jednotlivých pracovísk hotela.
    • Zabezpečuje štandardy hotela na všetkých úsekoch.
    • V spolupráci s CEO organizuje pravidelné hotelové porady so všetkými HOD hotela za účelom zaistenia bežných prevádzkových záležitostí, predajných cieľov atď.
    • Zabezpečuje implementáciu SOP na všetkých pracoviskách a kontroluje ich pri bežných prevádzkových činnostiach.
    • Monitoruje požiadavky nákupu / dodávky tovaru/ každého pracoviska, rieši pohľadávky dodávateľov a neuhradené faktúry.
    • Kontroluje skladové hospodárstvo F&B / kuchyne, kontrolu zásob na sklade (kvalita, počet zásob, expirácie tovaru atď.) v spolupráci s F&B manažérom a Executive šéfkuchárom.
    • Kontroluje a vyhodnocuje spokojnosť zákazníkov.
    • Nábor a výber zamestnancov.
    • Identifikuje potreby vzdelania pracovníkov a pomáha pri ich rozvoji.
    • Poskytuje včasnú a konštruktívnu spätnú väzbu všetkým priamym podriadeným a to buď formálne alebo neformálne.
    • Monitoruje a udržiava prevádzkové a režijné náklady za účelom optimálneho hospodárskeho výsledku organizácie.
    • Je operatívne dostupný na účely riešenia naliehavých, prípadne je povinný poveriť oprávnenú osobu na svoje zastupovanie.
    • Zodpovedný za celkové riadenie prevádzky hotela.
    • Vynikajúca prehľad v oblasti riadenia príjmov, skúsenosti s rozpočtom, P&L a prognózovaním vývoja.
  • Iné výhody:
    zamestnanecké ubytovanie a služobné auto
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Odbor:
    • Vysokoškolské magisterské anebo vysokoškolské bakalárske so zameraním na hotelový manažment alebo cestovný ruch
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Nemecký - pokročilý
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - expert
    • Microsoft Word - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Minimálne 2 roky praxe na rovnakej alebo podobnej pozícii v 4-hviezdičkovom hoteli na pozícii Hotel manažér, Operation manažér alebo Asistent GM
    • Znalosť relevantných právnych predpisov
    • Skúsenosť s vedením kolektívu
    • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
    • Čistý trestný register
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Ostatné požiadavky:
    • Znalosť práce s PC - MS Office, Internet
    • Znalosť práce s reportingami, forecastami a analýzami
    • Znalosť smerníc HACCP
    • Zdravotný preukaz
    • Znalosť Blue Gastro je výhodou
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvocekova