Hotelity jobs

Chef de Partie, Killashee Hotel, Ireland

Plný úväzok
Vložené: 30.04.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

28,000 Eur/ročná mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Írsko, Zahraničie - Európa
30 km from Dublin, 2 km from Naas town, Property Website link: www.killasheehotel.com

Naas, Co. Kildare, Ireland

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    · Ensures HACCAP compliance
    · Participates in the menu preparation
    · Will plan, prepare and cook menu items as directed by the Sous / Head Chef.
    · Will be passionate about developing new styles of service and concepts in the location.
    · Will assist with stock taking when required.
    · Must carry out the smooth and efficient running of your section as appropriate
    · Must be a team player, assisting other team members when necessary.
    · Will demonstrate and instruct Commis Chefs in food preparation and cooking skills as directed by the Sous / Head Chef

    The premises is very highly regarded.
    Sample Menus: https://www.killasheehotel.com/turners-dinner-menu.html
  • Iné výhody:
    Gross Salary: €28,000
    Meals on Duty
    Ongoing Training
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    3rd Level Diploma culinary related
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku