Hotelity jobs

HR Coordinator

Plný úväzok
Vložené: 26.11.2017
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

Bratislavský kraj, Slovenská republika

pre hotel v Bratislave

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Personálne oddelenie
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Pôsobí ako kontaktná osoba pre všetky úrovne zamestnancov v súvislosti s otázkami ohľadom ľudských zdrojov
    Príprava podkladov pri nástupe a výstupe zamestnanca
    Monitorovanie vzdelávacích aktivít zamestnancov, organizácia školení BOZP, úvodné školenia pri nástupe nového zamestnanca
    Inzerovanie voľných pracovných pozícií
    Organizácia a vedenie pracovných pohovorov
    Evidencia zverených predmetov zamestnancov
    Evidencia nadčasov, dovoleniek zamestnancov, kontrola dochádzky
    Zapojenie zamestnancov a angažovanosť
    Implementácia HR postupov a zabezpečenie súladu s postupmi, smernicami, zákonmi a predpismi
    Vedenie osobných spisov a hodnotiacich formulárov zamestnancov
    Administratívna podpora pre riaditeľa hotela
    Plánovanie rozpisu služieb MOD
    Osobná účasť na manažérskych službách a služobných cestách/školeniach
    Príprava vyúčtovaní pracovných ciest
    Inventarizácia majetku
    Ostatné administratívne práce podľa pokynov riaditeľa
  • Iné výhody:
    práca v medzinárodnej spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Predchádzajúce skúsenosti na rovnakej pozícii
    Znalosť hotelového prostredia je výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    tímový hráč s vynikajúcimi sociálnymi zručnosťami
    organizačné a komunikačné zručnosti
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová