Hotelity jobs

Events & Sales Director pre 4* hotel

Plný úväzok
Vložené: 23.01.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Žilina, Žilinský kraj, Slovenská republika
Žilina

  • Upresnenie miesta práce:
    Žilina
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Eventové a kongresové oddelenie
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Tvorba a riadenie obchodných plánov a stratégií
    • Analýza plnenia obchodného plánu tržieb, reportovanie a vyhodnocovanie plánovaného rozpočtu
    • Zodpovednosť za výsledky obchodného oddelenia
    • Strategické plánovanie a analyzovanie nákladov a výnosov
    • Dohadovanie obchodných podmienok a cien s klientom
    • Udržiavanie spokojnosti stálych klientov
    • Vyhľadávanie a akvizícia nových kľúčových klientov pomocou aktívneho obchodu
    • Navštevovanie strategických obchodných partnerov a vedenie obchodných rokovaní a schôdzok s klientmi
    • Koordinácia PR a marketingových aktivít
    • Tvorba a riadenie marketingových plánov a stratégií
    • Plánovanie a manažovanie eventov a podujatí
    • Práca s hotelovým rezervačným systémom OPERA
    • Účasť na obchodných, marketingových a event (Convention) poradách
    • Supervízia, manažovanie a organizácia práce event (Convention) tímu
  • Iné výhody:
    • Práca pre renomovanú medzinárodnú sieť hotelov
    • Mladý dynamický kolektív
    • Stabilná a rôznorodá práca
    • Účasť na zaujímavých školeniach a kurzoch
    • Zľavy na ubytovanie v sieti hotelov po celej EU
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor:
    obchod, marketing, cestovný ruch
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Opera - pokročilý
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Požadovaná minimálne 3 ročná prax v oblasti event managementu
    • Práca v medzinárodnej hotelovej sieti je výhodou
    • Skúsenosti s vedením tímu
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Výborné riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
    • Zodpovednosť, tímová spolupráca, flexibilita
    • Vysoké pracovné nasadenie
    • Príjemné vystupovanie
    • Silná orientácia na výsledky
    • Dobrý time management, deadline management
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová