Hotelity jobs

Konzultant pre 4 * hotel, stredné Slovensko

Na dohodu
Vložené: 17.02.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Lučenec, Banskobystrický kraj, Slovenská republika

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Na dohodu
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Poskytovanie poradenstva a konzultácií majiteľom hotela pri riadení hotela v rozsahu a kvalite služieb zodpovedajúcich triede hotela.
    • Nastavenie a kontrola štandardov kvality služieb a cien so smerovaním na 5* služby.
    • Zodpovednosť za zavedenie štandardov kvality služieb a cien so smerovaním na 5* služby do dennej prevádzky hotela.
    • Nastavenie prevádzkových, ekonomických a marketingových procesov so smerovaním na 5* služby.
    • Zodpovednosť za zavedenie prevádzkových, ekonomických a marketingových procesov so smerovaním na 5* služby do dennej prevádzky hotela.
    • Príprava a poradenstvo pri príprave pracovno-právnych dokumentov a interných smerníc pre riaditeľa hotela a vedúcich prevádzok hotela.
    • Poradenstvo riaditeľovi hotela pri príprave a plnení obchodného plánu, investičného a finančného plánu hotela vrátane rozpočtu nákladov a plánu zisku.
    • Pravidelný reporting riaditeľovi hotela.
    • Poradenstvo smerujúce k pripravenosti hotela na poskytovanie služieb.
    • Dohľad nad prevádzkou hotela, kontrola denných hlásení a mesačných výkazov hospodárenia pre riaditeľa hotela.
    • Zastupovanie hotela navonok v prípade poverenia riaditeľom hotela.
    • Rozvoj činností, ktoré podporujú a aktivizujú pracovníkov hotela s cieľom zabezpečiť ich motiváciu pre kvalitu služieb, účasť na školeniach a ďalší rozvoj kvalifikácie.
    • Prípadná účasť na výbere a schvaľovaní prijímania nových pracovníkov, návrhy na rozviazanie pracovného pomeru, návrhy odmien pracovníkom hotela.
    • Poradenstvo a návrhy riaditeľovi hotela na zmeny cien a cenové zľavy v súlade s obchodnou politikou hotela..
    • Komunikácia s obchodným oddelením, nové nápady, spolupráca na vytváraní obchodných stratégií a ich uvedenie do praxe.
    • Ostatné poradenstvo a konzultácie k riadeniu a prevádzke hotela podľa požiadaviek riaditeľa hotela, respektíve majiteľa hotela.

    • Zmluva na dobu určitú 6-12 mesiacov, následne možná dohoda o ďalšej spolupráci

  • Iné výhody:
    Možnosť ubytovania
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - expert
    • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Požadovaná prax v hotelierstve minimálne 6 rokov (aspoň 3 roky na riaditeľskej pozícii v 4* alebo 5* hoteli)
    • Skúsenosti s vedením kolektívu nutné
    • Skúsenosti z hotela medzinárodnej siete výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Riadiace zručnosti
    • Nadšenie pre projekt
    • Flexibilita
    • Zodpovedný a kreatívny prístup
    • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
    • Schopnosť racionálne sa rozhodovať a využiť existujúci potenciál
    • Upravený zovňajšok a príjemné vystupovanie
    • Dobré ekonomické povedomie
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku