Hotelity jobs

Hlavná recepčná/hlavný recepčný

Plný úväzok
Vložené: 07.11.2017
HOTEL SENEC a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

840 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

okres Senec, Bratislavský kraj, Slovenská republika
HOTEL SENEC **** , Slnečné jazerá- sever, 903 01 Senec

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci. Sme súčasťou jedinečnej slovenskej hotelovej siete TRINITY HOTELS&RESORTS. Ponúkame príležitosť neustále sa vzdelávať, nadobúdať skúsenosti a rásť.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Recepcia a Housekeeping
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Obľubujete komunikáciu s ľuďmi?
    • Máte pozitívny vzťah k ľuďom a Teší Vás pomáhať a slúžiť im?
    • Zvládate riešiť komplikované situácie a sťažnosti?
    • Sú plán, poriadok a zmysel pre detail Vašou silnou stránkou?
    • Ste schopný prijať zodpovednosť a viesť tím ľudí?
    • Chcete sa vypracovať na zaujímavú pracovnú pozíciu v hoteliérstve?

    Ak ste na uvedené otázky odpovedali kladne, tak hľadáme práve Vás a budete vykonávať:

    - práce podľa požiadaviek vedúceho recepcie ( reporty, dotazníky spokojnosti),
    - priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
    - práca s hotelovým rezervačným systémom HOREC,
    - prijímanie a odubytovanie hostí/ check-in a check-out,
    - vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania, športových a relaxačných služieb,
    - úzka spolupráca a komunikácia s vedúcimi pracovníkmi ostatných prevádzok v hoteli,
    - vedenie evidencie ubytovaných hostí a poskytnutých služieb,
    - pokladničné operácie, zmenárenská činnosť - a ich evidencia ,
    - vystavovanie dokladov,
    - príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
    - predaj doplnkového sortimentu a jeho evidencia,
    - zapisovanie odkazov a dôležitých informácií pre nasledujúcu
    zmenu / Handover book,
    - príprava elektrokariet od izieb.
  • Iné výhody:
    - seriózne a korektné odmeňovanie od 700 EUR netto,
    - ideálna pracovná pozícia pre štart Vašej kariéry v hoteliérstve,
    - reálne možnosti kariérového postupu,
    - práca v príjemnom prostredí hotela,
    - práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí,
    - výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja,
    - poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
    - zamestnanecká strava v hoteli,
    - možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb vo vyhradených termínoch,
    - bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY.

Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - Príjemný vzhľad a vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti.
    - Seriózny prístup k práci, samostatnosť a zodpovednosť.
    - Aktívna znalosť AJ.
    - Znalosť práce s hotelovým rezervačným systémom HOREC je výhodou.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Hattalova 12/a
    803 01, Bratislava
    www.hotelsenec.sk
  • Kontakt:
    Michala Balážová