Kuchár - skúsený a šikovný, ponúkame ubytovanie zadarmo v centre Banskej Štiavnice

Plný úväzok
Vložené: 05.03.2018
Hotel Salamandra

Ponúkaný plat (brutto)

1100 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Slovenská republika
**** Hotel Salamandra

Hľadáme šikovného kuchára s nástupným platom 1100 EUR brutto, prehodnotenie mzdy na základe schopností, možný kariérny postup

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - príprava teplých a studených jedál aj inovatívnou formou varenia
    - flexibilita práce v rôznych sekciách kuchyne
    - zodpovednosť za čistotu pracovného prostredia,dodržiavanie hygienických zásad
    - úzka spolupráca so šéfkuchárom pri vyhotovovaní a zostavovaní nových jedál
    - kontrola príjmu a výdaja tovaru,zodpovednosť za skladové zásoby
  • Iné výhody:
    - v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
    - možnosť využitia vstupov do wellness a skipasov pre stálych zamestnancov
    - školenia a profesionálny rozvoj
    - práca pod taktovkou skúseného a známeho šéfkuchára
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    absolvent strednej/vysokej školy
  • Požadovaná prax:
    Menej ako 1 rok
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - pracovitý teamový hráč,
    - chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore
    - komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • Ostatné požiadavky:
    - hygienické minimum
    - práca v kolektíve
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Horný Hodtrušský tajch
    96661, Hodruša Hámre
    www.salamandra.sk
  • Kontakt:
    Walter Konečný