Hotelity jobs

Someliér pre Hotel Lomnica****

Plný úväzok
Vložené: 15.11.2017
Hotel Lomnica****

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Poprad, Prešovský kraj, Slovenská republika
Tatranská Lomnica

Možnosť realizácie pre fanúšika vína v prostredí Vysokých Tatier

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, F&B
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Hľadáme novú posilu do teamu - komunikatívneho človeka so záujmom o svet vín a orientáciou v problematike. Cieľom nového someliéra bude podporiť predaj a komunikáciu s klientom podľa potreby v rámci všetkých prevádzok hotela - reštaurácia, vináreň, obchodík s vínom. V rámci predaja sa jedná predovšetkým o vína z vlastnej distribúcie - najmä vybrané talianske a slovenské vína. Často tiež pre verejnosť organizujeme počas sezóny tematické ochutnávky produkcie jednotlivých vinárstiev za účasti aj samotných vinárov.
  • Iné výhody:
    Ponúkame priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

    - aktívne ďalšie vzdelávanie a príležitosti k odbornému rastu
    - stravovanie v rámci hotela
    - benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
    - možnosť ubytovania
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Pokladňa
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Predošlé pracovné skúsenosti na poli gastronómie, podobne ako orientácia a záujem o svet vínu pomôžu. Pozícia je ideálna napr. pre čašníka, ktorý sa má chuť posunúť pracovne aj odborne ďalej.
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Základným osobnostným predpokladom je chuť pracovať s vínom a so zákazníkom. V prípade skúsenejšieho kandidáta vieme jeho enologické znalosti cielene prehlbovať a ďalej rozvíjať. Rovnako sme však pripravení pracovať aj s dostatočne nadšeným začiatočníkom, ktorý bude mať energiu, talent a záujem o vec.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Tatranská Lomnica, 52
    059 60 , Vysoké Tatry
  • Kontakt:
    Marek Poisel