Hotelity jobs

Predavač/ka v hotelovej vinotéke SELAVÍ

Plný úväzok, Skrátený úväzok
Vložené: 18.08.2017
Hotel Lomnica****

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Poprad, Prešovský kraj, Slovenská republika
Tatranská Lomnica 52 (Hotel Lomnica)

Degustačná štýlová vinotéka zameraná najmä na vybrannú produkciu z Talianska a Slovenska

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Obchod a služby, n/a
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Do štýlovej hotelovej vinotéky SELAVÍ (http://www.selavi.sk), hľadáme posilu - komunikatívneho človeka so záujmom o svet vín a základnou orientáciou v problematike. Predajňa je zameraná predovšetkým na vybranú taliansku a slovenskú produkciu s možnosťou degustácie vín a syrov.
  • Iné výhody:
    Ponúkame priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

    - vzdelávanie a široké príležitosti k ďalšiemu odbornému rastu
    - stravovanie v rámci hotela
    - benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Pokladňa
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Skúsenosti so svetom vína sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Dôležitý je proklientský prístup a chuť sa učiť. Pozícia je vhodná napr. pre čašníka (nielen) so vzťahom k vínu, ktorého téma baví a je pripravený sa za našej pomoci intenzívne vzdelávať.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Tatranská Lomnica, 52
    059 60 , Vysoké Tatry
  • Kontakt:
    Marek Poisel