Hotelity jobs

Šéfkuchár pre Chefstreet

Plný úväzok
Vložené: 18.09.2017
Chefgroup

Chefgroup

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

Hľadáme šikovného šéfkuchára do centrálnej kuchyne, ktorá je srdcom našich reštaurácii v Bratislave. Náš tím rád privíta kuchára, ktorý by pripravoval a navrhoval chutné jedlá pre naše prevádzky CHEFSTREET.

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, F&B
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • príprava pokrmov pre koncept Chefstreet v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
    • vytváranie menu pre Chefstreet - inovácie
    • zaistenie plynulého chodu v centrálnej kuchyne aj na jednotlivých prevádzkach Chefstreet
    • dodržiavanie a rešpektovanie všetkých zákonných predpisov a pokynov od kontrolných orgánov
    • kalkulácie pri príprave jedál
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Privítame uchádzačov s praxou v zahraničí, ktorým neprekáža multikultúrne prostredie a vedia ponúknuť nové nápady a inšpirácie.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Chefgroup
    Miletičova 21
    82108, Bratislava
  • Kontakt:
    Soňa Kotlárová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku