Hotelity jobs

Šefkuchár v aquaparku

Plný úväzok
Vložené: 08.03.2018
AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Poprad, Prešovský kraj, Slovenská republika
AquaCity Poprad

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • Zodpovedanie za kvalitu pripravovaných pokrmov, dodržiavanie noriem a výrobných postupov.
    • Kontrolovanie skladových zásob, objednávanie chýbajúcich surovín na prípravu pokrmov.
    • Preberanie surovín od dodávateľa, vykonávanie kvalitatívnej a kvantitatívnej kontroly dodaného tovaru, zodpovedanie za jeho správne uskladnenie.
    • Vedenie, koordinovanie a vykonávanie odborného dohľadu nad pracovníkmi kuchyne a zverenými zamestnancami.
    • Zostavovanie, vylepšovanie a pravidelné obmieňanie jedálneho lístka.
    • Vykonávanie kalkulácií na výrobu pokrmov.
    • Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
    • Kalkulácia cien používaných ingrediencií a stanovenie optimálnych cenových relácii pre jedálny lístok.
    • Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.
    • Je zodpovedný za minimalizáciu strát na stredisku ( odpisovaného tovaru)
    • Zodpovedný za rozpis smien, dodržiavanie pracovných náplní a hodnotenie zamestnancov
  • Iné výhody:
    - Práca v atraktívnom prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
    - Možnosť kariérneho rastu, osobného rozvoja a široký sociálny program spoločnosti
    - Motivačne nastavený systém odmeňovania
    - Zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
    - Služobný telefón, notebook
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Organizačná schopnosť
    • Tvorivosť
    • Dôslednosť, precíznosť
    • Samostatnosť
    • Odolnosť voči stresu
    • Manažérske schopnosti
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Športová 1397/1
    05801 , Poprad
    www.aquacity.sk
  • Kontakt:
    Bc.Peter Gurčík