Predavac pre renomovanu franchise spolocnost Predavač pre renomovanú franchise spoločnosť Tasty Donuts & Coffee 700 - 800 € netto (4,40 - 5,- € na hod.)

Plný úväzok, Skrátený úväzok, Na dohodu, Živnosť
Vložené: 28.09.2016
Tasty Donuts&Coffee

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

15.10. 2016

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Aupark Bratislava, Einsteinova 18

Franchise spoločnosť Tasty Donuts&Coffee otvára prvý kiosk už aj na Slovensku! Ponúka skvelé donuty a fantastickú kávu.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Termín nástupu:
    15.10. 2016
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Predaj cukrárenských výrobkov a kávy v prvom kiosku Tasty Donuts & Coffee na Slovensku! Hľadáme pozorný, zručný, spoľahlivý, milý, zodpovedný a angažovaný personál. Ponúkame dobrú náladu vo veselom kolektíve.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Aupark, Einsteinova 18
    851 01, Bratislava
  • Kontakt:
    Martina Zahorcova