Hotelity jobs

Kuchár/-ka

Plný úväzok, Skrátený úväzok, Na dohodu, Živnosť, Brigáda, Absolventská prax/stáž
Vložené: 25.05.2016
Roxor BRGR & BEER

Ponúkaný plat (brutto)

700 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Vysoká ulica,Staré mesto

Sme tu mlady a vesely kolektiv, vladne u nas prijemna a lahka atmosfera. Je tu velky priestor na experimenty(steak, sandwiche, dezerty, nove omacky, nove burgre, cokolvek chutne).

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Nase bistro sa zameriava cisto na Hamburgery. Naplnou prace je praca s masom, vyroba omacok, hranoliek z ozajstnych zemiakov, grilovanie, umyvanie riadov, udrzovanie poriadku a organizacia kuchyne.

    Vsetko s radostou naucime :)
  • Iné výhody:
    - Sedis za stolom, ked obedujes
    - Flexibilny pracovny cas
    - Vitaminy a obcasne ranajky od sefa
    - Strava zadarmo
    - Pravidelne teambuildingy
    - Mlady a vtipny kolektiv
    - Priestor pre experimenty a tvoje inovacie
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Je dobre mat aspon nejake skusenosti z profesionalnej kuchyne. Radi naucime vsetko co o burgroch vieme, a ze toho vieme dost :)
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Mal by si byt pozitivne naladeny clovek, mlady (do 30rokov), vtipny, pracovity a cistotny. Dolezity je pristup k praci, techniky varenia sa daju naucit.
  • Ostatné požiadavky:
    - Chut ucit sa nove veci
    - Ochota tvrdo pracovat(ale byt zato patricne ohodnoteny)
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Vysoká 28
    81106, Bratislava
  • Kontakt:
    Miso Scevlik

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku