Hotelity jobs

Čašník/Čašníčka

Plný úväzok
Vložené: 02.10.2016
NH Bratislava Gate One

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Hotel NH Gate One**** Eurohotel, a.s., Ambrušova 7, Bratislava

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov počas pracovných zmien, profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov.
    - Presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov
    - Promptné servírovanie jedál a nápojov
    - Ponúkanie a odporúčanie špecialít, dôkladná znalosť jedálneho a nápojového lístka ako aj vínnej karty
    - Prípravné a obslužné práce počas banketov, kongresov a ďalších podujatí organizovaných v objekte aj mimo hotela
  • Iné výhody:
    - Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
    - Možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
    - Kvalitné podmienky pre výkon práce
    -Zamestnanecká strava zdarma
    -Ďalšie zamestnanecké zľavy a benefity
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii, preferované v zahraničí
    - Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
    - Silná orientácia na zákazníka
    - Prívetivé a ochotné správanie
    - Zmysel pre poriadok a precíznosť
    - Čistý register trestov
    - Zdravotný preukaz
  • Ostatné požiadavky:
    Ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto v našej spoločnosti.
    Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Ambrušova 7
    82104, Bratislava
    www.nhgateone.sk
  • Kontakt:
    Rastislav Krampl, r.krampl@nh-hotels.com