Hotelity jobs

Prevádzkar/F&B manažment

Plný úväzok, Živnosť
Vložené: 03.08.2015
Major Palace s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Senec, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Tomášov

Art Hotel Kaštieľ hľadá do svojho teamu posilu do oblasti F&B.

  • Upresnenie miesta práce:
    Tomášov
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, F&B
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Podriadený riaditeľovi hotela,
    Riadenie a organizácia chodu reštaurácie a akcií.
    Dodržiavanie a kontrola štandardov,
    Tvorba cien a kalkulácií nápojového lístka,
    Spolupráca na príprave a spracovaní podkladov k plánu nákladov a tržieb,
    Spolupráca so šéfkuchárom pri vytváraní menu, nápojových a jedálnych lístkov,
    Spolupráca s pracovníkmi marketingu a propagácie,
    Zabezpečovanie zásobovania reštauračných a hotelových zariadení tovarom so stanovením predajných cien tovaru, skladové hospodárstvo,
    Riadenie, usmerňovanie, odborne vedenie a kontrola zamestnancov strediska F&B
    Cenové ponuky a organizácie svadieb a osláv a iných eventov.
    Ostatné úlohy vyplývajúce z náplne práce a plnenie úloh zadane nadriadeným.
  • Iné výhody:
    Možnosť ubytovania, notebook, telefón.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    Hotelová akademia
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • HORES PLUS - pokročilý
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Personalistika
    • Pokladňa
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Prax na rovnakej pozícii min. 3 roky ideálne v 4* a 5* hoteloch, alebo reštauráciách, skúsenosti s cateringom.
    Práca na zmeny.
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klatovská 21
    83104, Bratislava
    www.hotelkastiel.sk
  • Kontakt:
    Dušan Hrúza