Hotelity jobs

F&B manažér

Plný úväzok
Vložené: 27.05.2016
Istrochem Reality a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Brezno, Banskobystrický kraj, Slovenská republika
Mýto pod Ďumbierom

Hľadáme záujemcu o vedenie penziónu. Jedná sa o penzión so 40 lôžkami, malou reštauráciou a barom, wellnes a fitness.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, F&B
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Záujemca/záujemkyňa musí byť komunikatívny, flexibilný človek, vysoko profesionálny, ktorý nemá problém s komunikáciou s personálom, či hosťom. Musí samostatne riešiť prevádzkové situácie v penzióne, starostlivosť o čistotu a poriadok v penzióne, administratívne práce.
  • Iné výhody:
    Ponúkame prácu pre stabilnú spoločnosť, záruku pravidelnej mzdy, motivačnú zložku mzdy, možnosť ubytovania na penzióne, služobný telefón.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Nemecký - pokročilý
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • HORES PLUS - pokročilý
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
    • Pokladňa
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Požadujeme skúsenosti s vedením obdobného zariadenia, skúsenosti s programom FOOD, HORES, vlastníctvo vodičského oprávnenia skupiny B. Znalosť práce s PC. Výhodou znalosť anglického a nemeckého jazyka.
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, vytrvalosť, kreatívnosť, lojálnosť
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Ostatné požiadavky:
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Nobelova č. 34
    83605, Bratislava
  • Kontakt:
    Ing. Slezáková