Hotelity jobs

Čašník/servírka

Plný úväzok, Na dohodu, Brigáda
Vložené: 30.04.2015
HUMANex s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

3 Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Bratislava

Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu "Banketový čašník" pre biznis hotely v Bratislave. Jedná sa o obsluhu švédskych stolov, debarasovanie, obsluhu zákazníkov a iné činnosti v povolaní čašník.

  • Upresnenie miesta práce:
    Bratislava
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, F&B
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Obsluhovanie zákazníkov
    Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
    Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
    Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).

  • Iné výhody:
    - dlhodobá práca
    - flexibilný čas práce
    - prispôsobenie štúdiu a pravidelnému zamestnaniu
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Skúsenosti na pozícii čašník alebo absolvovaná hotelová akadémia sú výhodou, nie podmienkou. Avšak bez skúseností alebo vzdelania je obmedzená možnosť pracovať.
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - Slušné a profesionálne vystupovanie
    - Príjemný vzhľad
    - Spoľahlivosť (držím svoje slovo)

    Ovládanie angličtiny alebo nemčiny výhodou.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Dúbravy 146
    96212, Detva
    www.humanex.sk
  • Kontakt:
    Lucia Nováková