Hotelity jobs

Brand Bar Manager

Plný úväzok
Vložené: 29.08.2015
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

Slovenská republika
primárne Bratislava

Pozícia na úrovni vyššieho manažmentu pre významnú gastronomickú spoločnosť na Slovensku.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - manažér
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Spolupráca s exekutívou na rozvoji barovej sekcie spoločnosti, spolupráca na príprave/vylepšení konceptov jednotlivých barových prevádzok
    • Vedenie tímu barmanov, podieľanie sa na výbere, motivácii personálu, vytváranie motivačných programov
    • Realizácia školiacich a rozvojových programov v sieti podnikov
    • Hodnotenie a kontrola zamestnancov, poskytovanie spätnej väzby
    • Identifikácia talentov, podieľanie sa na projekte talent management
    • Vytváranie, zlepšovanie a realizácia procesov vrámci zvereného brandu
    • Sledovanie medzinárodných trendov v oblasti mixológie a ich aplikácia
    • Podieľanie sa na tvorbe nápojových lístkov, sezónnych a tematických vsuviek
  • Iné výhody:
    • Zázemie významnej gastronomickej spoločnosti a možnosť byť súčasťou jej top manažmentu
    • Školenia v zahraničí, možnosť zúčastňovať sa na konferenciách, stážach a eventoch v oblasti barových trendov a mixológie
    • Rôzne ďalšie zamestnanecké benefity a profesionálne výhody
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    gastronómia, manažment, hotelierstvo
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Personalistika
    • Pokladňa
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Požadovaná prax v oblasti barového produktu aspoň 10 rokov
    • Skúsenosť s vedením tímu barmanov po dobu minimálne 4 rokov
    • Sledovanie nových trendov v nápojovej gastronómii
    • Výborná znalosť produktov a mixológie
    • Zahraničná skúsenosť výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Kreatívna osobnosť s riadiacimi schopnosťmi, ktorá má záujem ďalej sa v tejto oblasti posúvať, rýchlo sa učí novým veciam a hľadá novú výzvu
    • Prirodzená autorita, schopnosť riadiť a motivovať tím
    • Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvočeková