Hotelity jobs

Executive Bar Manager

Plný úväzok
Vložené: 10.09.2014
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

Bratislavský kraj, Slovenská republika
-práca v top manažmente slovenskej gastronomickej spoločnosti

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - manažér
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Pozícia je na úrovni top manažmentu spoločnosti a vyžaduje komplexnú znalosť barového produktu, skúsenosti s vedením, vzdelávaním a motivovaním personálu
    • Zodpovednosť za sieť priamych podriadených (cca 30 zamestnancov), aktívna spolupráca s Brand bar manažérmi, šéfbarmanmi a barmanmi
    • Podieľanie sa na výbere, motivácii a vzdelávaní personálu
    • Hodnotenie zamestnancov, poskytovanie spätnej väzby a identifikácia talentov
    • Príprava školení, spolupráca so zahraničnými lektormi, ďalšie vzdelávanie sa, zúčastňovanie sa stáží a eventov na Slovensku i v zahraničí
    • Príprava/vylepšenie konceptov barových prevádzok, návrhy na zlepšenie
    • Sledovanie medzinárodných trendov v oblasti mixológie a ich aplikácia
    • Nastavenie štandardov a kontrola ich dodržiavania
    • Tvorba nápojových lístkov, sezónnych a tematických vsuviek
    • Príprava podkladov a kalkulácií
    • Príprava receptúr, normovanie
    • Zodpovednosť za výber dodávateľov, zastrešenie tendrov
    • Zodpovednosť za výber inventáru na prevádzkach
    • Zodpovednosť za kvalitu barových produktov a dodržiavanie štandardov a technologických postupov
    • Prezentácia a zastupovanie spoločnosti smerom k verejnosti a k médiám
  • Iné výhody:
    • Plat: dohodou - podľa skúseností a odborných znalostí
    • Zázemie významnej gastronomickej spoločnosti a možnosť byť súčasťou jej top manažmentu
    • Školenia v zahraničí, možnosť zúčastňovať sa na konferenciách, stážach a eventoch v oblasti barových trendov a mixológie
    • Rôzne ďalšie zamestnanecké benefity a profesionálne výhody
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    hotelierstvo, gastronómia
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Personalistika
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Požadovaná prax v oblasti barového produktu aspoň 10 rokov
    • Prax v zahraničí
    • Skúsenosť s vedením tímu barmanov
    • Znalosti nových barových trendov
    • Ovládanie tovaroznalectva a mixológie
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Veľmi dobré riadiace a prezentačné schopnosti
    • Prirodzená autorita
    • Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
    • Schopnosť riadiť a motivovať tím
    • Kreativita
    • Zvládanie stresových situácií a práce pod tlakom
    • Záľuba v sledovaní nových trendov v mixológii
    • Ochota sa ďalej vzdelávať
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvočeková