Hotelity jobs

Manažér Spa & Wellness

Plný úväzok
Vložené: 12.02.2014
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Pezinok, Bratislavský kraj, Slovenská republika

4* hotel

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Spa, wellness a rekreácia
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Podriadený/-á riaditeľovi hotela
    Zabezpečenie plynulej prevádzky wellness strediska
    Kontrola, udržiavanie a zabezpečenie čistoty zariadenia wellness strediska a nové podnety k úprave
    Zodpovednosť za dodržiavanie opatrení a predpisov BOZP a PO
    Spolupráca s pracovníkmi marketingu a podieľanie sa na propagácií wellness
    Tvorba a zodpovednosť za ponuky alebo akcie pre hostí
    Kontrola dodržiavania účtovania cien podľa platného cenníka hotela
    Sledovanie a informovanie o spokojnosti a požiadavkách hostí
    Osobný a profesionálny prístup k hosťom vo wellness, zachovávanie diskrétnosti
    Riadenie, usmerňovanie, odborné vedenie a kontrola všetkých zamestnancov na stredisku wellness
    Plánovanie a rozvrh pracovného času a dovoleniek zamestnancov, kontrola dochádzky
    Dohľad nad správnym hospodárením s majetkom spoločnosti
  • Iné výhody:
    Plat: dohodou - podľa skúseností a odborných znalostí
    Práca v mladom a dynamickom kolektíve
    Práca v príjemnom prostredí 4* hotela
    Možnosť dlhodobej pracovnej perspektívy
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Slovenský - expert/tlmočenie
    • Anglický - mierne pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Pokladňa
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Práca je vhodná aj pre absolventov VŠ - študijný odbor fyzioterapia s manažérskymi vlohami
    Základné znalosti o čistiacich prostriedkoch pre hygienu vo wellness
    Znalosť wellness procedúr a masáží rôzneho druhu
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Riadiace zručnosti
    Proklientská orientácia a lojalita
    Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
    Diskrétnosť
    Upravený zovňajšok a príjemné vystupovanie
    Orientácia na detaily
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvočeková