Hotelity jobs

Porter/Bellboy/Hotelový nosič batožiny

Plný úväzok
Vložené: 18.11.2014
Hotel Ametyst, s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

16000 Kč/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

18.11. 2014

Miesto práce

Praha, Česká republika, Zahraničie - Európa
Hotel Ametyst, Jana Masaryka 11, Praha 2 - Vinohrady

Hotel Ametyst **** přijme nového zaměstnance (muže) na pozici portýr / bellman. Hotel se nachází v Praze 2, v blízkosti Nám. Míru a I.P.Pavlova. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis v českém i anglickém jazyce na uvedený kontakt.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Recepcia a Housekeeping
  • Termín nástupu:
    18.11. 2014
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    * pomoc hostům se zavazadly, uvedení hosta na pokoj
    * pomoc a navigace hostů při parkování aut
    * výpomoc na recepci při vytíženosti recepce
    * spolupráce s oddělením housekeepingu
    * další činnosti vyplývající z potřeb hotelu (pochůzky atd.)
  • Iné výhody:
    * práci v příjemném prostředí 4* hotelu v centru Prahy
    * práci na 12-hod. směny (pouze denní) od 8:00 do 20:00
    * závodní stravování
    * přátelský kolektiv
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Nemecký - mierne pokročilý
    • Ruský - začiatočník
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    * praxe na pozici HOTELOVÝ PORTÝR výhodou
    * znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
    * angličtina na výborné úrovni, znalost němčiny a ruštiny výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    * příjemné vystupování, komunikace s hosty
    * orientace v hotelovém provozu
    * flexibilita
    * zodpovědný přístup k povinnostem
    * reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
    * ochotu učit se novým věcem, samostatnost
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Jana Masaryka 11/523
    120 00, Praha 2 - Vinohrady
    www.hotelametyst.cz
  • Kontakt:
    Petr Jonáš