Hotelity jobs

Šéfkuchár

Plný úväzok
Vložené: 10.02.2016
Francúzske veľvyslanectvo v Slovenskej republike

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

Francúzske veľvyslanectvo v Bratislave prijme do zamestnania šéfkuchára

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - Zabezpečenie stravovania pre rezidenciu veľvyslanca
    - pracovná zmluva na dobu určitú na 1 rok a následne možnosť predĺženia na dobu neurčitú.
  • Iné výhody:
    Pracovná zmluva na dobu určitú na 1 rok a následne možnosť predĺženia na dobu neurčitú.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    Kuchár
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Francúzsky - pokročilý
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    -Skúsenosť na pozícii šéfkuchára minimálne 3 roky
    -Skúsenosti s prípravou VIP cateringov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Zodpovednosť
    Flexibilita
    Spoľahlivosť
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Ostatné požiadavky:
    Motivačný list a životopis zašlite e-mailom na adresu: zuzana.lednarova@diplomatie.gouv.fr
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Hlavné námestie 7
    812 83, Bratislava
  • Kontakt:
    Zuzana Lednárová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku