Hotelity jobs

Recepčný/-á

Plný úväzok, Skrátený úväzok, Na dohodu
Vložené: 30.11.2016
Carraro Hotels s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Hotel Antares****, Sulekova 15, 81103 Bratislava

Check-in, check-out hostí, komunikacia s hosťom, vybavovanie rezervácii, praca s rezervacnym systemom HOREC.

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Recepcia a Housekeeping
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Pracovná pozícia recepčný spočíva v check in /check out hostí, prijímanie platieb, administratívne práce, práca s pokladničnou knihou, prijímanie a vybavovanie rezervácii. Príprava raňajok, obsluha hostí v lobby bare. Pracovná doba v 12hodinových zmenách.
  • Iné výhody:
    Príjemné pracovné prostredie. Práca v mladom kolektíve. Strava priamo v hoteli a na naklady hotela.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
  • Požadovaná prax:
    Menej ako 1 rok
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Prax s HORCOM výhodou, komunikatívnosť, spoľahlivosť
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Prax na recepcii výhodou.
  • Vodičský preukaz:
    Nie je požadovaný
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Sulekova 15
    81103, Bratislava
    www.hotelantares.sk
  • Kontakt:
    Maria Markova

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku