Hotelity jobs

Čašník/servírka

Plný úväzok
Vložené: 12.05.2016
backup jobs agency, s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

4.5. 2016

Miesto práce

Švajčiarsko, Zahraničie - Európa
4* riečne lode v Európe - Nemecko, Holandsko, Švajčiarsko, Francúzsko, Rakúsko

Čašník/Chef de Rang - 4* riečne lode - Viking River Cruises – švajčiarska zmluva/americká klientela

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Termín nástupu:
    4.5. 2016
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Práca na moderných 4**** riečnych lodiach s americkou klientelou, ktoré plávajú na riekach v Európe - Rýn, Main, Dunaj, Labe a vo Francúzsku.

    Pracuje sa 7 dní do týždňa v pracovných intervaloch napr. cca 2 mesiace na lodi/2 týždne doma. Obdobie dovolenky/voľna je platené zamestnávateľom. Sezóna začína od marca/apríla a končí v zimných mesiacoch november/január.

    Viking patrí medzi najviac vyhľadávané a najlepšie lodné spoločnosti s tými najlepšími benefitmi v tomto odvetví.

    Obsadzovaná pozícia
    Čašník/čka – Chef de Rang

    • Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.
    • Prijímanie objednávok jedál a nápojov
    • Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel na úrovni 4*/5* servisu.
    • Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
    • Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
  • Iné výhody:
    • Viac než 53 moderných 4* riečnych výletných lodí
    • Plavby v Európe/ Nemecko, Holandsko, Švajčiarsko, Francúzsko, Rakúsko, Slovensko...
    • Pravidelne oceňovaná ako svetovo obľúbená lodná spoločnosť
    • Americká/austrálska klientela
    • Výhodné švajčiarske alebo francúzske pracovné zmluvy
    • Hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
    • Výborné platové ohodnotenie
    • Zabezpečené ubytovanie a strava
    • Preplácané náklady na vycestovanie
    • Moderné kabíny s internetom
    • Poskytnutá kompletná uniforma
    • Nárok na platenú dovolenku 6-7 dní/mesiac
    • 2/3 mesačné turnusy
    • Dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
    • Možnosť nástupu počas celej sezóny
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    - dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - pracovné skúsenosti priamo na pozícii v hotelierstve/gastronómii zo zahraničia alebo lode
    - flexibilita
    - odolnosť voči stresu
    - chuť pracovať na výletnej lodi
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Gustava Švéniho 2794/8b
    97101, Prievidza
    www.backup-jobs.com
  • Kontakt:
    Zdenka Liebig